Циблівська громада

Київська область, Бориспільський район

Восьма чергова сесія сьомого скликання від 18.02.2020 року

 

Восьма чергова сесія сьомого скликання від 18.02.2020 року

1. Про затвердження звітів про виконання сільських бюджетів сільських рад, які ввійшли до Циблівської сільської ради.

2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Циблівської сільської ради.

3. Про затвердження залишків коштів, що створились на кінець бюджетного року по приєднаним громадам.

4. Про внесення змін до рішення 7 сесіїЦиблівської сільської ради 7 скликання від 16.12.2019 року за №163 - 7 - 7 "Про сільський бюджет Циблівської сільської ради ( ОТГ ) на 2020 рік" та додатків до нього.

5.  Про затвердження передачі в оренду об'єктів водопостачання с. Світанок Циблівської сільської ради.

6. Про затвердження Розпорядження сільського голови "Про створення Тендерного комітету з публічних закупівель Циблівської сільської ради та затвердження Положення про Тендерний комітет з публічних закупівель Циблівської сільської ради".

7. Про затвердження Положення про порядок підготовки, обговорення прийняття та відстеження результативності регуляторних актів Циблівської ОТГ  з питань господарської діяльності.

8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік.

9. Про передачу приміщення Хоцьківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у власність Циблівської сільської ради.

10. Про створення  відділу "Центр надання адміністративних послуг" Циблівської сільської ради, затвердження його структури та Положення про відділ ЦНАП.

11. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Циблівської сільської ради на 2020 рік у новій редакції.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для оформлення права оренди на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради.

13.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для оформлення права власності на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для подальшого оформлення права власності на земельні ділянки громадян.

15. Про вилучення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кушнір Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району, Київської області.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скрипник Світлані Петрівні для будівництва індивідуальних гаражів в селі Циблі по вул. Шевченка, 43б діл. №20 Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бикало Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована по вулиці Шевченка, 70/2, в с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Потупі Наталії Степанівні для будівництва в с. Циблі, вул. Бойко-Павлова Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульзі Миколі Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована по вулиці Дніпровська, 40, в с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шостак Ганні Іванівні в межах с. Циблі на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ващенку Олександру Сергійовичу в  с. Пологи-Яненки на території  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тухлому Сергію Михайловичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ємець Михайлу Сергійовичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ємець Ніні Павлівні в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мацкевичу Олександру Івановичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Поліщуку Володимиру Івановичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чуб Наталії Миколаївні в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чуб Андрію Володимировичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Михайловській Ганні Дмитрівні в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чухну Ярославу Івановичу в  с. Пологи-Яненки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лисиця Олександру Вікторовичу в  с. Лецьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стасівій Валентині Григорівні в  с. Лецьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бабійчук Олексію Олександровичу в  с. Лецьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Захарченко Олені Іванівні в  с. Віненці  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тимченко Тетяні Іванівні в  с. Віненці  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ) гр. Збанацькій Надії Василівні в с. Лецьки по вул. Ветеранів, 6, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плотці Миколі Миколайовичу в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Лесі Миколаївні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Білоусько Сергію Вікторовичу в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Наркевич Катерині Олексіївні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кусік Віті Василівні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Черкаській Ользі Леонідівні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Битик Богдану Володимировичу в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дідик Марії Мусіївні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Яні Вікторівні в  с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Масині Дмитру Олексійовичу, що розташована в межах   с. Хоцьки  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баштовенка Володимира Володимировича в  с. Світанок по вул. Ботанічна, 25  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бреус Галині Миколаївні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Станіславській Ганні Петрівні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ільченко Віталію Анатолійовичу в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Погасій Галині Василівні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Заракаєвій Ользі Олександрівні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петрашенку Віктору Олександровичу в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Івлєву Віталію Валерійовичу в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Задорожній Євдокії Андріївні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зінченко Галині Андріївні в  с. Світанок  Переяслав-Хмельницького району Київської області.

58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) у власність гр. Рибаку Олександру Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку ( пай ).

59. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) у власність гр. Погасій Олені Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку ( пай ).

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) у власність гр. Руденко Світлані Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку ( пай ).

61. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )  для оформлення права оренди на земельну ділянку Маймескул Лариси Сергіївни в селі Хоцьки по вул. Старий Шлях, буд. 12 Переяслав-Хмельницького району Київської області.

62. Про розгляд заяви Перевертайла Віктора Олександровича.

63. Про розгляд заяви Корженка Вадима Вікторовича.

64. Про розгляд заяви Костюченка Сергія Петровича.

65.Про внесення змін до рішення Циблівської сільської ради від 16.12.2019 року №201 "Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для подальшого оформлення права власності на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради".

66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо оформлення права власності гр. Коник Антоніні Володимирівні на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на зеемельну частку ( пай ).

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Устич Ганни Іванівни на території Циблівської сільської ради за межами села Лецьки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

68. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та діяльності комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня " Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району, Переяславської міської ради за 2019 рік".

69. Про затвердження звіту фінансового плану та діяльності комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня " Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району, Переяславської міської ради за 2020 рік".

70. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня " Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району, Переяславської міської ради на передачу в оренду частини майнового комплексу.

71. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня " Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району, Переяславської міської ради на встановлення пільгових орендних ставок.

72. Різне.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь