Циблівська громада

Київська область, Бориспільський район

Порядок денний

10 позачергова сесія 7 скликання від 13 березня 2020 року

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до  рішення 7 сесії Циблівської сільської ради УІІ скликання від 16.12.2019 р. за №163-7-УІІ «Про сільський бюджет Циблівської сільської ради (об»єднаної територіальної громади) на 2020 рік» та додатків до нього.

Доповідає:: Івлєва Л.А., начальник фінансового відділу.

 

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Пономаренко  Інні Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою : вул. Колгоспна,14, с.Вінинці, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

3.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Інні Михайлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ділянка №7 за межами населеного пункту с.Лецьки Переяслав-Хмельницького району, Київської області.

Доповідає: Лобанова О.М., голова постійної комісії.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Кузьменку Івану Васильовичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Циблівської сільської ради, ділянка №204 Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

5.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Бабійчук Олександру Івановичу в с.Лецьки, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає: Лобанова О.М.

6.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Лаврову Олександру Миколайовичу в с.Хоцьки , Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає: Лобанова О.М.

7.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ільченко Наталії Миколаївні в с.Хоцьки , Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає: Лобанова О.М.

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Мартиненку Антону Васильовичу для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою: с.Вінинці, Переяслав-Хмельницького району, Київської області.

Доповідає: Лобанова О.М., голова постійної комісії.

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельниої ділянки в натурі (на місцевості)  для оформлення права власності на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради.

Доповідає: Лобанова О.М., голова постійної комісії.

10.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  для подальшого оформлення права власності на земельні ділянки громадян.

Доповідає: Лобанова О.М., голова постійної комісії.

11.Про  проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення бувшого  КСП «Зоря» с.Лецьки.

Доповідає:лобанова О.М.

12.Про внесення змін до рішення  8 сесії  7 скликання від 18.02.2020 року №245 «Про надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для подальшого оформлення права  власності на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

14.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  на місцевості для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  у спільну сумісну власність.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії..

15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «АГРО ЕКО» під об»єктом нерухомого майна (млин) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул.Сонячна,27, с.Хоцьки,Переяслав-Хмельницького району,Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кузьменку Володимиру Івановичу за межами населеного пункту на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

17.Про надання дозволу на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Іваненку Сергію Леонідовичу для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Циблівської сільської ради .

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

18.Про надання дозволу на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гончаровій Катерині Леонідівні  для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Циблівської сільської ради .

19.Про надання дозволу  Лавровій Юлії Артурівні  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Жовтнева, буд,9, с.Хоцьки , Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

20.Про надання дозволу Бердник Ніні Іванівні  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевостіі)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

21.Про вилучення земельної ділянки в межах села Циблі.

Доповідає:Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

22.Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв»язку на території Циблівської сільської ради.

Доповідає:Єфіменко А.Ф., секретар ради.

23.Про прийняття в комунальну власність Циблівської територіальної громади земель  колишніх сільськогосподарських підприємств.

Доповідає:Соловей М.Т.

24.Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Сухомлин Миколі Володимировичу  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

 

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бражника Миколи Петровича для ведення особистого селянського господарства,яка розташована в с.Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

 

26.Про розгляд заяви  Ткаченка Олександра Івановича.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії

 

27.Про розгляд заяви Приходько Тетяни Василівни.

Доповідає Лобанова О.М., голова постійної комісії.

 

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Даценку Петру Івановичу для ведення особистого селянського господарства, що розташована  на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

 

29.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Димитренко Світлані Петрівні  для ведення особистого селянського господарства, що розташована  на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає:Лобанова О.М., голова  постійної комісії.

 

30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Даценко Любові Іванівні  для ведення особистого селянського господарства, що розташована  на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.

 

31.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для оформлення права оренди на земельні ділянки громадян в межах Циблівської сільської ради.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

 

32.Про вилучення  земельних ділянок  на території Циблівської сільської ради в межах села Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

 

33.Різне.

Доповідає: Димитренко В.О., в.о. старости  с.Хоцьки.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь