Долучившись до «Гвардії Наступу», кожен може зробити свій внесок у нашу спільну Перемогу.
Долучившись до «Гвардії Наступу», кожен може зробити свій внесок у нашу спільну Перемогу.
Формування бригад «Гвардії Наступу» відбувається виключно із тих, хто зголошується сам. Якщо ви вмотивований, бажаєте взяти участь в історичних подіях з деокупації регіонів України – вступайте до однієї з бригад![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/32.png)
Заповнюйте заявку на сайті: storm.mvs.gov.ua
Адреси ЦНАПів у Київській області: https://bit.ly/3KsANMB
Формування бригад «Гвардії Наступу» відбувається виключно із тих, хто зголошується сам. Якщо ви вмотивований, бажаєте взяти участь в історичних подіях з деокупації регіонів України – вступайте до однієї з бригад
![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/32.png)
![📌](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4cc/32.png)
![🖇](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f587/32.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04361628/fa37e25fe69a72ff9979871c78152d76.jpg)