Циблівська громада

Київська область, Бориспільський район

Порядок денний. Рішення

Третя сесія сьомого скликання від 16 вересня 2019 року

 

 

3 сесія 7 скликання     від  16 вересня  2019   року

 

                                                         ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до структури Циблівської сільської ради.

Доповідає: Михайловська С.О., головний бухгалтер

2. Про внесення змін до рішення 33 сесії Світанківської сільської ради УІІ скликання від 20.12.2018 року за №170-33-УІІ «про сільський бюджет Світанківської сільської ради на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає Михайловська С.О., головний бухгалтер

3. Про внесення змін до рішення Хоцьківської сільської ради УІІ скликання від 14.12.2018 р. №963 «Про сільський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає: Михайловська С.О., головний бухгалтер.

4. Про внесення змін до рішення 31 сесії  сільської ради УІІ скликання від 05.12.2018 року за №133-31--УІІ «Про сільський бюджет Лецьківської сільської ради на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає:Михайловська С.О., головний бухгалтер.

5. Про внесення змін до рішення 30 сесії Циблівської сільської ради УІІ скликання від 06.12.2018 р. за №339-30-УІІ «Про бюджет Циблівської сільської ради на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає:Михайловська С.О., головний бухгалтер.

6. Про вступ до складу засновників комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»

Доповідає: Палагута О.М., сільський голова.

7.Про  розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж села Циблі.

Доповідає: Лобанова О.М., голова постійної комісії.

8.Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної двлянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Захарченку Віктору Васильовичу в с.Пологи –Яненки Циблівської сільської ради,Переяслав-Хмельницького району.

Доповідає : Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

9. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної двлянки у власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Переяслав-Хмельницькому районному споживчому товариству  в межах села Циблі, вул.Шевченка, буд.41 на території Циблівської сільської ради,Переяслав-Хмельницького району.

Доповідає : Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

10.Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мелашич Людмилі Михайлівні в с. Пологи-Яненки, Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області  

11Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Мігас Світлані Миколаївні в с. Хоцьки,  Переяслав-Хмельницького району Київської області  

12.Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Яременко  Ользі Юріївні в с. Хоцьки,  Переяслав-Хмельницького району Київської.

 

 Доповідає:Лобанова О.М., голова комісії.                                                                                                                                                                             13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Різник Надії Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Хоцьки , вул. Іванова,26  Переяслав-Хмельницького району Київської області.                                                                                                                                                                                                      Доповідає : Лобанова О.М., голова комісії. 

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гурманович Людмилі Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Хоцьки , вул.   Переяслав-Хмельницького району Київської області. 

Доповідає:Лобанова О.М., голова постінйної комісії 

15.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Володько Миколи Миколайовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Хоцьки , вул.   Переяслав-Хмельницького району Київської області.      

   Доповідає:Лобанова О.М., голова постінйної комісії                                                                                                                                                                                                                                                                     

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глобі Анатолію Якимовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Циблі, вул.Городищанська,16 на території Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області                                                                                                                                                                      

Доповідає : Лобанова О.М.., голова постійної комісії..

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маркової Ніни Миколаївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Циблі, вул.Соборна   Переяслав-Хмельницького району Київської області                                                                                                                                                                      

Доповідає : Лобанова О.М.., голова постійної комісії..

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савенко Лідії Дмитрівни  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Циблі, вул.Соборна   Переяслав-Хмельницького району Київської області                                                                                                                                                                      

Доповідає : Лобанова О.М.., голова постійної комісії..

 

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Двірник Ользі Володимирівні для ведення  особистого селянського господарства, що розташована в межах с.Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає : Лобанова О.М.., голова постійної комісії

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мужило Миколі Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства, що розташована в межах с.Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає Лобанова О.М., голова постійної  комісії.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ,відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевост) гр. Усику Андрію Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Черкаська,9, с.Лецьки, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Доповідає : Лобанова О.М..,

22.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Годун Галині Олександрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)

Доповідає: Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

23.Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Дорошенку Володимиру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)

Доповідає: Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

24.Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Мазітовій Любові Миколаївні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)

Доповідає: Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

25.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Лосєвій Катерині  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай)

Доповідає: Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сотник  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Циблі, вул.   Переяслав-Хмельницького району Київської області                                                                                                                                                                      

Доповідає : Лобанова О.М.., голова постійної комісії..

 

27..Про надання  дозволу на виготовлення Проекту  із землеустрою для подальшого  оформлення права власності на земельні ділянки громадян.

Доповідає:Лобанова О.М., голова постійної комісії.

28.Про визнання переможця конкурсу по передачі в оренду об»єктів водопостачання, що перебувають у комунальній власності територіальної громади та затвердженн висновків конкурсної комісії.

Доповідає:Михайловська С.О., головний бухгалтер.

29.Розгляд заяв Лисенка Олександра Віталійовича.

30.Про розгляд заяви Крячок Віталія Сергійовича

Доповідає: Лобанова О.М.,голова постійної комісії.

31.Про розгляд заяв.

Доповідає: Палагута О.М., сільський голова.

32.Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь