» ФОТОГАЛЕРЕЯ » Висловлюємо щиру вдячність волонтерам, які не чекаючи і не вагаючись ні хвилини, вирушили допомогти у біді людям. Саме в цьому і є людяність. Нехай добро повернеться вам сторицею. З такими людьми наша нація непереможна!
Висловлюємо щиру вдячність волонтерам, які не чекаючи і не вагаючись ні хвилини, вирушили допомогти у біді людям. Саме в цьому і є людяність. Нехай добро повернеться вам сторицею. З такими людьми наша нація непереможна!