Циблівська громада

Київська область, Бориспільський район

Потреба виконавчого комітету Циблівської сільської ради протягом 2021 року, як замовника у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» у придбанні Тепловї енергії

У зв’язку з необхідністю забезпечення  потреб виконавчого комітету Циблівської сільської ради протягом 2021 року, як замовника у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» у придбанні Тепловї енергії, як товару, за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, у кількості  476,35 Гкал., загальною вартістю 1 116 000,00 грн. у т.ч. ПДВ прийнято рішення щодо придбання донного товару.

Транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами відповідно до статті 5 Закону України «Про природні монополії» є сферою діяльності суб’єктів природних монополій, це є підставою для застосування переговорної процедури закупівлі. Відповідно до Закону України «Про природні монополії» та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), затвердженим Указом Президента України від 10.09.2014 № 715, до повноважень НКРЕКП належить формування та ведення реєстру суб’єктів природних монополій, діяльність, яких регулюється НКРЕКП. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПЕРЕЯСЛАВХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА" відповідно до Статуту створене Київською обласною радою для надання загальнонеобхідних послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для задоволення потреб мешканців та суб’єктів господарювання Київської області та включено до реєстру суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/litsenziini_reestry/reestr_monopol_teplo-vodo.pdf). Поставка данного предмету закупівлі з технічних причин є неможливою від інших постачальників. Наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі підтверджується наступними документами: Закон України «Про природні монополії»; Закон України «Про публічні закупівлі»; Закон України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»; Закон України «Про житлово-комунальні послуги»; Зведений перелік суб`єктів природних монополій розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua. Реєстр суб’єктів природних монополій, розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕКП за адресою: http://www.nerc.gov.ua. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо постачання теплової енергії, закупівлю можливо здійснити тільки у підприємства, яке є єдиним можливим постачальником теплової енергії (природним монополістом) на території його діяльності, а саме у КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПЕРЕЯСЛАВХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь