Циблівська громада

Київська область, Бориспільський район

13 грудня 2021 року з метою робочої зустрічі з очільником Циблівської громади завітав начальник Бориспільського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області підполковником внутрішньої служби Василь П

"Громадські роботи є дієвою альтернативою позбавленню волі, яка, на сьогоднішній день, використовується з метою перевиховання правопорушників і засуджених осіб та допомагає зробити суспільство більш безпечним", - саме так розпочав розмову начальник Бориспільського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області підполковником внутрішньої служби Василь ПАЛАМАРЧУК. 13.12.2021 року Василем Володимировичом було проведено робочу зустріч з головою Циблівської сільської ради Олександром ПАЛАГУТОЮ з метою організації визначення переліку об’єктів і видів робіт для відбування даного виду робіт на 2022 рік на території соціально значущих об’єктів, які розташовані на території Циблівської сільської ради.
Зазначений вид робіт полягає у виконанні порушниками і засудженими у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Контроль за виконанням адміністративного стягнення і покарання у виді громадських робіт покладається на уповноважений орган з питань пробації.
На практиці в переважній більшості громадські роботи не потребують фахової компетенції, а тому засуджених та правопорушників, як правило, залучають туди, де щоденно не вистачає робочих рук. Зазвичай це прибирання вулиць, скверів, парків, майданів, висаджування дерев і квітів, ремонтування і фарбування будівель, спортивних і дитячих майданчиків, благоустрій населених пунктів, інші дрібні будівельні роботи, тобто виконання необхідних для громади повсякденних справ, за умови, що вони не пов’язані зі шкідливими умовами праці та ризиком для життя і здоров’я. За результатами Олександр Михайлович підтримав ініціативу керівника територіального уповноваженого органу з питань пробації та висловився щодо внесення пропозиції на чергове засідання виконавчого комітету сільської ради питання про внесення до переліку об’єктів громади, на яких в 2022 році будуть відбувати суб’єкти пробації громадські роботи (назви таких закладів будуть визначені на засіданні виконавчого комітету Циблівської сільської ради, з переліком яких ви зможете ознайомитись на офіційному сайті сільської ради). Відбування даних робіт на території закладів, які соціально важливі в громаді, є надзвичайно актуальни та доцільним. Щиро вдячні Василю ПАЛАМАРЧУКУ за співпрацю!
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь